Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej 

 

Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

 

Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Miejskiej Starogad Gdański mieści się w Urzędzie Miasta Starogard Gdański, przy ul. Gdańskiej 6.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 6/01/2017 Prezydenta Miasta Starogard Gdański z dnia 5 stycznia 2017 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej wskład zespołu redakcyjnego wchodzą:

  • Krzysztof Laskowski - Administrator BIP tel. 585 306 016, fax 585 306 111, e-mail: Krzysztof.Laskowski@um.starogard.pl
  • Marcin Prądziński - Moderator  BIP tel. 585 306 103, fax 585 306 111, e-mail: Marcin.Pradzinski@um.starogard.pl 
  • Joanna Gronowska - Moderatorr BIP tel. 585 306 010, fax 585 306 111, e-mail: Joanna.Gronowska@um.starogard.pl
  • Anna Hossa - Owsińska - Moderator BIP tel. 585 306 025, fax 585 306 111, e-mail: Anna.Hossa-Owsinska@um.starogard.pl 
  • Magdalena Dalecka - Moderator BIP, tel. 585 306 024, fax 585 306 111, e-mail: Magdalena.Dalecka@um.starogard.pl
  • Mariusz Karpała - Moderator BIP, tel. 585 306 057, fax 585 306 111, e-mail: Mariusz.Karpala@um.starogard.pl
  • Jarosław Mikołajski - Moderator BIP, tel. 585 306 125, fax 585 306 111, e-mail: Jaroslaw.Mikolajski@um.starogard.pl

Nadzór nad BIP prowadzi Sekretarz Miasta Starogard Gdański.

 


Liczba odwiedzin : 2559
Podmiot udostępniający informację : Gmina Miejska Starogard Gdański
Osoba wprowadzająca informację : Krzysztof Laskowski
Osoba odpowiedzialna za informację : Joanna Gronowska
Czas wytworzenia: 2004-12-14 00:00:00
Czas publikacji: 2017-01-31 10:03:57
Data przeniesienia do archiwum: Brak