Jak załatwić sprawę w Urzędzie Miasta Starogard Gdański 

 

 

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych informuje, że Administratorem (Pani/Pana) Danych Osobowych jest Gmnia Miejska Starogard Gdański z siedzibą: 83-200 Starogard Gdański, ul. Gdańska 6.
 
Dotyczące (Pani/Pana) dane osobowe przetwarzane będą przez Adminstratora Danych Osobowych wyłącznie w celach związanych z wykonaniem przez Urząd Miasta Starogard Gdański zadań i obowiązków zgodnie ze złożonym wnioskiem.
 
(Pani/Pana) dane osobowe nie będą udostępnione przez Administratora Danych Osobowych odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.
 
Ma (Pani/Pan) prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 

GODZINY PRACY URZĘDU MIASTA ORAZ URZĘDU STANU CYWILNEGO:

Poniedziałek     7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 17.00
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.00
W soboty Urząd nie pracuje

Klienci w obu urzędach przyjmowani są ww. godzinach


GODZINY PRACY KASY:

Poniedziałek     7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.00
W soboty Kasa nie pracuje


Istnieją dwie możliwości załatwiania spraw:
1. Drogą elektroniczną za pośrednictwem internetu i elektronicznych formularzy przygotowanych w systemie Elektronicznej Platformy Usług Administracji publicznej (ePUAP po adresem www.epuap.gov.pl) za pośrednictwem której realizowana jest usługa Elektronicznej Skrzynki Podawczej Urzędu Miasta Starogard Gdański i Urzędu Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim
2. Drogą tradycyjną poprzez wizytę w Urzędzie Miasta lub Urzędzie Stanu Cywilnego i kontakt z urzędnikiem, który obsłuży Państwo zgodnie z przyjętą procedurą.


Załatwianie spraw drogą elektroniczną - Elektroniczna Platforma Administracji Publicznej -(Elektroniczna Skrzynka Podawcza)
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w trosce o wygodę klientów uruchomiliśmy Elektroniczną Skrzynkę Podawczą (ESP). Skrzynka dostępna pod adresem www.epuap.gov.pl.

Załatwianie spraw drogą tradycyjną - Biuro Obsługi Klienta
Urząd Miasta - W godzinach pracy urzędu w pokoju nr 01 (Biuro Obsługi Klienta) można otrzymać wszelkie druki formularzy niezbędnych do załatwienia konkretnych spraw. Najpopularniejsze druki formularzy zostały udostępnione drogą elektroniczną (do pobrania ze strony Rodzaje spraw). W pokoju nr 01 (po wejściu do budynku Urzędu Miasta przy ul. Gdańskiej 6 głównym wejściem proszę kierować się na pierwsze drzwi po lewej stronie) można także uzyskać informacje o przebiegu procedury załatwienia sprawy.
W holu budynku Urzędu Miasta przy ul. Gdańskiej 6 pomocą służy także portier, który skieruje Państwa do właściwego pokoju w sytuacji, w której będziecie Państwo potrzebowali pomocy.

Urząd Stanu Cywilnewgo - W godzinach pracy urzędu w pokoju sali obsługi klienta można otrzymać wszelkie druki formularzy niezbędnych do załatwienia konkretnych spraw. Najpopularniejsze druki formularzy zostały udostępnione drogą elektroniczną (do pobrania ze strony Rodzaje spraw). W sali obsługi klienta można także uzyskać informacje o przebiegu procedury załatwienia sprawy.Polecamy zapoznanie się ze stronami opisującymi Rodzaje spraw. W ten sposób uzyskacie Państwo informacje gdzie, jak, w jakim czasie i na jakich warunkach załatwić Waszą sprawę. Oprócz zdobycia informacji możeci Państwo pobrać formularze, które można wydrukować i przygotować do złożenia w Biurze Obsługi Klienta (pokój nr 01 budynku przy ul. Gdańskiej 6) 

Warto także zapoznać się ze stronami opisującymi organizację urzęduinformacje kontaktowe.

 


Liczba odwiedzin : 16293
Podmiot udostępniający informację : Gmina Miejska Starogard Gdański
Osoba wprowadzająca informację : Krzysztof Laskowski
Osoba odpowiedzialna za informację : Krzysztof Laskowski
Czas wytworzenia: 2007-06-19 20:21:00
Czas publikacji: 2017-06-05 15:19:06
Data przeniesienia do archiwum: Brak