Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej 

 

Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

 

Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Miejskiej Starogad Gdański mieści się w Urzędzie Miasta Starogard Gdański, przy ul. Gdańskiej 6.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 132/03/2019 Prezydenta Miasta Starogard Gdański z dnia 11 marca 2019 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej wskład zespołu redakcyjnego wchodzą:

  • Krzysztof Laskowski
    - Administrator BIP tel. 585 306 016, fax 585 306 111, e-mail: Krzysztof.Laskowski@um.starogard.pl

  • Joanna Gronowska
    - Moderator BIP tel. 585 306 010, fax 585 306 111, e-mail: Joanna.Gronowska@um.starogard.pl
  • Marcin Prądziński
    - Moderator  BIP tel. 585 306 103, fax 585 306 111, e-mail: Marcin.Pradzinski@um.starogard.pl
  • Sebastian Paszkowski
    - Moderator  BIP tel. 585 306 017, fax 585 306 111, e-mail: Sebastian.Paszkowski@um.starogard.pl
  • Adrian Wysocki
    - Moderator  BIP tel. 585 306 139, fax 585 306 111, e-mail: Adrian.Wysocki@um.starogard.pl
  • Magdalena Dalecka
    - Moderator BIP, tel. 585 306 024, fax 585 306 111, e-mail: Magdalena.Dalecka@um.starogard.pl
  • Jarosław Mikołajski
    - Moderator BIP, tel. 585 306 057, fax 585 306 111, e-mail: Jaroslaw.Mikolajski@um.starogard.pl
  • Anna Szyszkowska-Marquardt
    - Moderator BIP, tel. 585 306 125, fax 585 306 111, e-mail: Anna.Szyszkowska-Marquardt@um.starogard.pl
  • Daria Kaczocha
    - Moderator BIP, fax 585 306 111, e-mail: Daria.Kaczocha@um.starogard.pl
  • Anna Brzezińska
    - Moderator BIP, fax 585 306 111, e-mail: Anna.Brzezinska@um.starogard.pl
  • Agnieszka Wysocka
    - Moderator BIP, tel. 585 306 025, fax 585 306 111, e-mail: Agnieszka Wysocka@um.starogard.pl


Nadzór nad BIP prowadzi Sekretarz Miasta Starogard Gdański.

 

Liczba odwiedzin : 3914
Podmiot udostępniający informację : Gmina Miejska Starogard Gdański
Osoba wprowadzająca informację : Krzysztof Laskowski
Osoba odpowiedzialna za informację : Joanna Gronowska
Czas wytworzenia: 2004-12-14 00:00:00
Czas publikacji: 2019-03-11 14:44:08
Data przeniesienia do archiwum: Brak